رونق کسب و کار در تهران با تلفن ثابت

یکی از قدیمی ترین پل های ارتباطی خط تلفن ثابت در تهران است. در حدود صد سال گذشته خط تلفن ثابت در تهران تنها راه ارتباط گرفتن بود که کم کم فراگیر شد و تجارتخانه ها و کسب و کارها خود را مجهز به یک خط تلفن ثابت در تهران می نمودند. در دنیای امروز با توجه به اینکه کسب و کارها در تهران هر روز به سمت هوشمند تر شدن میرود لذا لازم است که هر کسب و کاری که در تهران فعالیت می کند برای اینکه از سایرین و رقبا عقب نماند خود را هوشمند نموده و مجهز به امکانات هوشمندانه کند. از مواردی که می تواند به رونق یک کسب و کار و یا شرکت و مجموعه کمک شایانی نماید پشتیبانی و خدمات قبل و بعد از فروش کالا یا خدمات قابل ارائه می باشد.

خط تلفن ثابت در تهران و تاثیر آن بر رونق کسب و کار

از مهمترین و قدیمی ترین ابزار پشتیبانی مشتریان توسط شرکت ها و کسب و کارها می توان به تلفن آن هم تلفن ثابت اشاره نمود که برای شهر تهران پشتیبانی از طریق تلفن ثابت به مراتب از اهمیت بالاتری برخوردار میگردد. از طرف دیگر با همه گیر شدن فضای مجازی و اینترنت در شهر تهران و همچنین استان تهران و زیاد شدن مشغله کاری شرکت ها لزوم ارائه یک سرویس بر پایاه تلفن ثابت در تهران و بر روی بستر اینترنت احساس می شود.

رونق کسب و کار در تهران با تلفن ثابت

داشتن خط تلفن ثابت  از نوع هوشمند

اگر این سرویس تلفن ثابت که بر بستر اینترنت راه اندازی میشود از قابلیت های اتوماتیک و خودکار زیادی برخوردار باشد اهمیت آن را چند برابر می کند زیرا در اینصورت بکارگیری یک تلفن ثابت در تهران که هوشمندانه عمل کند و از بستر اینترنت نیز کمک بگیرد به معنای استخدام یک کارمند و یا منشی است بدون اینکه لازم باشد حقوق و مبلغ خاص و معینی را بابت کار ماهانه هر ماه به او پرداخت نمایید.

بنابراین اولین مزیت یک تلفن ثابت در تهران که بر بستر اینترنت راه اندازی شده باشد که اصطلاحا به آن تلفن ثابت اینترنتی تهران هم میگوییم کاهش هزینه کارمندان و صرفه جویی در پرداخت حقوق به کارمندان با توجه به کاهش نیروهای کسب و کار بصورت هوشمندانه می باشد.

یک نکته ای که وجود دارد این است که کارمندان شرکت و منشی می توانند برایتان درآمدزایی کنند و در واقع درقبال حقوق ماهیانه ای که دریافت می کنند با انجام یکسری کارهای بصورات روزانه و در کل ماه منجر به این میشوند که بر درامد کسب و کار شما نیز اضافه شود.

حال سوال اینجاست که :

آیا راه اندازی تلفن ثابت بر بستر اینترنت می تواند برای صاحبان شرکت ها و مشاغل و کسب و کارها نیز درآمدی ایجاد کند ؟

و اصلا چطور داشتن تلفن ثابت در تهران باعث رونق در کسب کار میشود؟

آیا سیستم VoIP یا تلفن ثابت برای تجارت شما بهتر است؟

برای پاسخ به سوالات فوق همراه ما باشید:

پتانسیل عالی بازار تلفن ثابت در تهران

رونق بازار تلفن همراه در تهران و کل کشور در یک دهه اخیر برای تجارت و رونق صنعت تلفن ثابت مانع سختی ایجاد کرده است. اما کارشناسان بخش ارتباطات معتقدند که بخش سنتی ممکن است در آینده توسعه قدرتمندی را تجربه کند. از اواخر سال گذشته شرکت هایی که شروع به توسعه سیستم های تلفن ثابت درسراسر کشور کرده اند ، میزان مصرف کنندگان کمی را گزارش داده اند اما انتظار میرود بازار تلفن ثابت در تهران تجارت زیادی را آینده فراهم کند. به دلیل سایر سرویس هایی که از تلفن ثابت مانند اینترنت پر سرعت یا تلویزیون با سرعت بالا استفاده می کنند ، هنوز شانس خوب تجارت برای تامین کنندگان جدید باقی مانده است. پیش بینی می شود که بازار خدمات تلفن همراه به دلیل برخورداری از ارائه دهندگان خدمات ، طی چند سال آینده به طور فزاینده ای رقابتی شود و این امر می تواند تأثیر مثبتی بر بازار تلفن ثابت بگذارد.

آیا سیستم VoIP بهتر است یا تلفن ثابت برای تجارت شما بهتر است؟ تصمیم گیری بین تلفن ثابت و VoIP تلفنی کار آسانی به نظر نمی رسد. از آنجا که هر دو مزایای منحصر به فردی ارائه می دهند ، بهترین گزینه بستگی به نیازهای تجاری شما دارد. هزینه اتصال به اینترنت و مورد اطمینان بودن برای خود و مشتریان در کسب و کار از عوامل کلیدی است که باید در هنگام تصمیم گیری در نظر بگیرید. تلفن VoIP انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد و خطوط ثابت به دلیل قابل اعتماد بودن و ارائه کیفیت مداوم شناخته می شوند. یکی از مهمترین نیاز های کسب و کارها در دنیای مدرن امروزی اعتماد سازی مشتریان است که این نیاز به کمک خط تلفن ثابت در تهران قابل رفع می باشد.

سیستم تلفنی که شما انتخاب می کنید می تواند تصمیمی برای ایجاد و یا شکست برای کسب و کار شما باشد. هنگام تصمیم گیری بین سیستم تلفن ثابت یا VoIP از جمله هزینه ، قابلیت اطمینان و کارایی موارد زیادی باید در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است شما در مقایسه با سیستم های VoIP مدرن تمایل به داشتن خط تلفن ثابت به عنوان یک سیستم قدیمی را داشته باشید ، مزایای بسیاری برای سیستم سنتی وجود دارد که ممکن است برای تجارت شما بهتر عمل کند.

تلفن ثابت وایپ VoIP چیست؟

نوعی فناوری ارتباطی (شامل سخت افزار و نرم افزار) است که به شما امکان می دهد تماس تلفنی با استفاده از یک اتصال اینترنتی برقرار کنید تا یک خط تلفن آنالوگ سنتی که از سیم یا الیاف نوری برای برقراری ارتباط استفاده می کند. وایپ VoIP همچنین به عنوان تماس اینترنتی شناخته می شود. از طریق روشهای مختلفی از جمله تلفنهای سنتی ، برنامه های تلفن هوشمند ، نرم افزارهای رایانه ای یا تلفنهای خاص قابل ارائه می شود.

رونق کسب و کار در تهران با تلفن ثابت

یکی از راه هایی که میتوان از داشتن خط تلفن ثابت به درآمد برسید این است که یک سرویس مشاوره و خدمات رایگان توسط ایجاد یک بستر مناسب خدماتی و مشاوره ای به کمک تولید محتوا انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

در آخر ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که :

منطقی شدن تعرفه های تلفن ثابت ، ضرورتی برای رونق تولید و صادرات در کشور است.

 

مزیت ها و ویژگی خط تلفن ثابت در تهران بر روی بستر اینترنت :

 • راه اندازی و انتقال بدون نیاز به بستر سیم کشی مخابرات (تنها تفاوت با تلف ثابت معمول)
 • قابلیت تماس دوطرفه هم بصورت ورودی و هم خروجی (مزایای زیادی برای رونق کسب و کار در تهران دارد)
 • امکان برقراری چند تماس همزمان بر روی یک خط (مزیتی که خطوط تلفن ثابت معمول ندارند)
 • هزینه بسیار کم تماس های هزمان ورودی و خروجی
 • امکان مکالمه بر اساس تعرفه ۵۰ درصد ارزانتر از خطوط تلفن معمول
 • امکان اتصال بر روی موبایل و نرم افزار های ویپ
 • امکان شارژ به صورت پیش پرداخت یا شارژ اولیه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موارد زیر با ما تماس بگیرید:

 1. نحوه دریافت شماره هوشمند
 2. ثبت نام تلفن ثابت تهران
 3. مدارک و شرایط لازم جهت دریافت خطوط هوشمند
 4. پیگیری ثبت نام تلفن ثابت
 5. نحوه ثبت نام تلفن ثابت در تهران
 6. پیگیری ثبت نام تلفن ثابت
 7. قیمت خط تلفن ثابت سال 98
 8. خرید اینترنتی تلفن ثابت تهران
 9. پرداخت قبض تلفن ثابت
 10. خرید اقساطی خط تلفن ثابت
 11. ثبت نام خط تلفن ثابت استان البرز
 12. خرید خط تلفن ثابت شهر قدس

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *