3cx چیست و چه مزیتی را در اختیار ما قرار می دهد؟

در سال های اخیر تکنولوژی مربوط به برقراری تماس های تلفنی پیشرفت های بسیاری داشته که یکی از شگفت انگیز ترین آنها را می توانیم به 3cx اختصاص دهیم.

بارها برای بسیاری از ما این مشکل پیش آمده است که به دنبال کاری هستیم و در فضای مختلفی همانند وب و یا ایمیل خود راه های ارتباطی برای انجام آن را مشاهده می کنیم. برخی از مواقع آدرس و برخی از مواقع هم شماره تماس هایی تعیین شده اند.

هرچه این تماس سریع تر برقرار شود کارهای ما هم با نظم بیشتر و در مدت زمان کمتری به اتمام خواهد رسید و از هدررفتن وقت هم جلوگیری به عمل می آید. گاهاً پیش می آید که پس از دیدن شماره تماس هیچ راهی برای ثبت کردن آن نداریم و شاید آدرس سایت مربوطه را هم به خاطر نیاوریم.

3cx چیست و چه مزیتی را در اختیار ما قرار می دهد؟

 

خصوصیات 3cx

اما با سیستم  3cx زمان را متوقف خواهید کرد و به سرعت با شماره مورد تماس از طریق همان مرورگری که برای شما نصب شده است، ارتباط برقرار می کنید. 3cx یک نوع تکنولوژی بوده که بر پایه مرورگر کار می کند و این مرورگر منتخب از نوع گوگل کروم است. پس از نصب کردن آن می توانید با وارد شدن به مرورگر خود و بازدید از سایت های مختلف با شماره تماس های آن تماسی را با بهترین کیفیت برقرار نمایید.

نصب افزونه بر گوگل کروم

این امکان بسیار هیجان انگیز بوده و در هر صورت می تواند نیاز شما را برطرف نماید. برای آنکه بتوانید چنین افزونه ای را بر روی مرورگر کروم خود نصب کنید نیاز است تا آدرس زیر را در نوار بالای مرورگر خود قرار داده و در نهایت پس از باز شدن این آدرس بر روی اضافه کردن به کروم کلیک نمایید. در نهایت این افزونه برای مرورگر شما فعال می شود.

از این پس هر شماره ای که در سایت ها یا حتی ایمیل شما وجود دارد تنها با یک کلیک به یک تماس تبدیل خواهد شد و از ثبت کردن اشتباه هر شماره ای به خوبی جلوگیری می کند.

آدرس مربوطه جهت دانلود افزونه 3cx را کپی و در داخل نوار سرچ مرورگر کروم خود انتقال دهید:

https://chrome.google.com/webstore/detail/3cx-click-to-call/ingddacbmngapennhhfhnpjnaklakach

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *