درباره ی آپتل

کمی از ما بدانید

 

تیم کارشناسی آپتل ؛ تیمی با کادر بسیار حرفه ای در زمینه ی خدمات مربوط به سیستم تلفنی ویپ، تلفن مجازی، خدمات متنوع در خصوص تلفن های ثابت و … می باشد.

از کجا شروع کنیم؟

با مراجعه به این سایت یا پس از برقراری تماس تلفنی با بخش پشتیبانی و راهنمایی می توانید پاسخ بسیاری از سؤالات خود را در خصوص مزایای این تکنولوژی دریافت کنید. تیم معرفی شده با صبر و حوصله فراوان به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی هستند.
این پشتیبانی پس از خرید هم ادامه خواهد داشت و تا هر زمان که نیاز دارید برای بهبود عملکرد خود می توانید از مشاوره آپتل کمک بگیرید.


راه حل ها چیست ؟

با توجه به گستردگی شبکه اینترنت و خطوط مخابراتی، استفاده از این تکنولوژی های به نام در همه ی کشورها وجود دارد. به تازگی در ایران هم مورد حمایت مشتریان قرار گرفته و در اکثر مواقع برای بهبود کسب و کار از آنها کمک گرفته می شود.
محصولات متنوعی در سایت ما وجود دارد که از تلفن مجازی تا خطوط چند کاناله متفاوت هستند. هریک از آنها را بر اساس توضیحات ارائه شده نزدیک به کسب و کار خود می توانید انتخاب نمایید و از تخفیف های ما برخوردار شوید.

 

خب شروع کنیم ؟

جهت برقراری ارتباط با تیم آپتل جهت دریافت راهنمایی لازم پیش از خرید می توانید از طریق شماره گیری 02191302067 نیز اقدام نمایید.

این سیستم به صورت 24 ساعته ارائه خدمت می دهد.
تیم آپتل به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن هزینه های مربوط به کسب و کار را پایین اما سوددهی آن را چند برابر کنید.

این شرایط حتی برای افرادی که مکان مناسبی برای راه اندازی یک شرکت در ابتدای مسیر خود ندارند بسیار با ارزش خواهد بود.

منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم