Toll-Free چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یکی از جدیدترین سیستم هایی که می توانید به وسیله ی آنها ارتباط خود را با همه ی جهان بی دردسر برقرار کنید به سیستم Toll-Free مرتبط است.

اگر یک بررسی ساده ای در بین انواع مختلف سیستم های برقراری ارتباط داشته باشید با یک دنیای وسیع روبه رو خواهید شد. توفل فری شاید یکی از نمونه های پرکاربرد آن باشد. برخی از افراد برای اولین بار است که شاید نام این مسیر ارتباطی را شنیده باشند، در ادامه توضیحات مختصری را در این رابطه ارائه خواهیم داد.

سیستم Toll-Free چگونه کار می کند؟

در واقع این سیستم به عنوان یک شماره بین المللی برای برخی از شرکت ها فعال خواهد بود. یعنی همه ی شرکت ها این سیستم را به صورت فعال ندارند. زمانی که شما به عنوان یک مشتری از قسمت فروش تماس برقرار می کنید هیچ هزینه ای برای ما تعیین نمی شود. بنا براین تماس برقرار شده به عنوان یک مشتری کاملاً رایگان تعریف شده است. این تماس می تواند از خط پشتیبانی سازمان مربوطه هم باشد.

Toll-Free  چیست و چه کاربردهایی دارد؟

در چه مواقعی توفل فری مورد استفاده قرار می گیرد؟

در بین کلیه شرکت ها برخی از آنها مشتری های بیشتری را در اختیار دارند. اگر توجه بیشتری به مشتری ها انجام شود در نهایت می تواند رضایت و فروش بیشتر را در پی داشته باشد. زمانی که مشتری از رایگان بودن تماس ها اطمینان پیدا کند ارزش بیشتری را برای شرکت قائل می شود و قطعاً این احترام به حقوق را ارج می نهد.

بهترین مزایای استفاده از Toll-Free

در این سیستم هم می تواند تماس برقرار کنید و هم این که حتی پیام هایی را ارسال و پاسخ هایی را از آن شرکت دریافت کنید که همگی رایگان هستند.

ازز بین مزایای مهم آن می توان به معروف شدن، خدمات پیش و پس از فروش، بالارفتن میزان فروش، احترام به حقوق تمامی مشتری با پاسخ دهی مناسب، ارسال و دریافت پیام کوتاه برای مشتری و شرکت، به دلیل رایگان بودن امکان بیشتر شدن ارتباط مشتری با شرکت وجود دارد.

خصوصیات اصلی

شماره 8 رقمی که در ابتدای آن عدد نه هزار را دارد و چهار رقم انتها می تواند ا انواع مختلف درجه بندی های تعیین شده تغییر کند. به عنوان مثال ممکن است که شما از مشتری عادی یا یک مشتری طلایی باشید. البته این به سلیقه شما به عنوان یک مشتری بستگی دارد.

فرقی ندارد که شما از کدام اپراتور تماس خود را برقرار می کنید، زیرا بر اساس قراردادهای تعیین شده هر تماسی از هر اپراتوری رایگان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *